Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomalé reakcie pri používaní RDP

Dobrý deň, mám problém s pripojením (respektívne so surfovaním) na vzdialenú plochu (remote desktop). Doteraz mi všetko fungovalo bez problémov, mohol som prezerať stránky alebo vykonávať hociakú prácu a všetko reagovalo ihneď po kliknutí, až pred pár dňami som si všimol že keď na niečo kliknem tak to reaguje strašne spomalene a trvá to niekedy aj 3-4 sekundy kým sa akcia vykoná (napr. klikanie medzi oknami v prehliadaci trvá 3 sekundy, predtým to išlo hneď). Neviem kde by mohol byť problém kedže rýchlosť pripojenia mám stále rovnakú (D: 25Mbps, U: 5Mbps, Ping: 20ms), kontaktoval som providera ale oni tvrdia že chyba je u mňa. Poprosím vás ak viete poradte, o dva týždne začínám v práci a potrebujem nevyhnutne RDP. Ďakujem vopred

Mohl by jsi zacit na PC kde se problem s RDP projevuje diagnostikou RdvDiax ? https://www.microsoft.com/en-us/download/confirmation.aspx?id=40890
Pripojeni bezdratove nebo drat ?
Nejaky Anti-virus nebo Firewall ?
Mezi tim co fungoval a nefunguje probehla nejaka aktualizace OS ?

PS: Jestli je ten klient nekde na WAN, problem muze byt na jeho strane nebo v rychlosti pripojeni.
Jestli mas k nemu pristup, tak ho muzes diagnostikovat na dalku.