Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde mi messenger

Dobrý den stála se mi taková nečekaná věc prostě z ničeho nic mi nejde messenger nikdo mi nemuže napsat zprávu u některých to sice jde ale u některých lidí mi to píše Tento člověk není momentalně dostupný nechápu to co se děje jestli je v tom cenzura nevíte co stim muže být? díky.

Tipuju to na nějakou chybu přímo messengeru. Už velmi dlouhou dobu pořádně nefunguje všem lidem. Nechodí fotky, zobrazuje se u nich že příloha není dostupná, nechodí zprávy, upozornění na ně apod. Stačí si pročíst recenze na Appstore či gplay. Může být chyba u tebe, takže bych možná zkusil přeinstalovat aplikaci, případně vymazat její cache apod.

Mám to úplně stejně, prostě se něco pokazilo ( vše už jsem zkoušel přeinstalovat ) a většina lidí mi na mess napsat nemůže ( ikdyž já pošlu zprávu ) a v tom případě si právě všichni myslí, že je člověk zablokoval, což je nesmysl.
Takže je to dost nepříjemné a nikde jsem nenašel co s tím - nahlášení problému nefunguje, prostě nic nefunguje..