Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem adsense a etarget na jednom webu jde to?

Zdravim, adsense ma zajimavou klauzuly, ze nesmi byt na webu jina reklama jemu podobna- etarget se mi zda hodne podobny adsene, nebo myslite ze nein problem s nasazenim adsense i etarget pohoramade?

Jo a jeste: co vydelava vic, asi adsense co?

dekuji verim Vam, jste znama osobnost, takze nebudu ani eTarget zkouset.

Jeste ale prosim jeden dotaz. Mam za par let nastradanou hezkou databazi sci-fi knizek, z hlediska SEO myslite si ze je lepsi spustit web se vsemi zaznami na jednou nebo uverejnovat zazanmi postupne? Nebo je to jedno, diky moc

Pro SEO je IMHOj lepší narvat tam hned všechny názvy, ale zas z hlediska návštěvnosti (aby se lidi vraceli) by bylo lepší zveřejňovat postupně.

<rýpavá_otázka>Máš ke všem sci-fi knížkám autorská práva na zveřejňování?</rýpavá_otázka>

P.S.: záznam je podle vzoru hrad, tedy hrady => záznamy