Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač Epson c1600

Dobrý den sháním ovladač na tiskárnu Epson c1600 na Win 10,nevíte jaký ovladač a kde stáhnou aby tiskárna fungovala? Děkuji
Změna kategorie, původně: Software (Kurt)

Epson Software Updater allows you to update Epson software as well as download 3rd party applications.

Please Note: To use this updater, your Epson product must be turned on and connected to a computer with Internet access.
Version: 4.540
Release Date: 02-Sep-2019
File Format: EXE
File Size: 5.35 MBs

Ani bych neřek, ta moje je z roku 2008 (teda kupovaná) a to je 13 let!

Viz https://www.canon.cz/support/consumer_products/products/fax__multifunctionals/inkjet/pixma_mp_series/pixma_mp540.html?type=drivers&language=&os=windows%2010%20(64-bit)

A přitom funguje bez problému s ovladačem s Win 7 64 bit. To znamená pro tazatele, stáhni ovadače pro starší Win, a uvidíš zda vubec budou fungovat, a pojede tiskárna. Jestli ne tak fakt smolík.