Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje RAM na desce Asus M2N-E

Zdravím. Mám základní desku Asus M2n-e s procesorem Athlon x2 64 4400+ a paměti RAM 2x1Gb Adata vitesta extreme edition ddr2-800+. Chtěl jsem přidat 2 další paměti RAM značky Geil DDR2-667. Po přidání se pc nacetlo jen do uvítací Asus MB obrazovky a pak nic. Tak jsem to zkoušel všelijak prohazet mezi sebou a stále nic, pote jsem vyndal ty co tam byli a zkusil ty "nove". To už se nenacetlo vůbec nic, tudíž jsem tam vrátil zpět ty staré tak jak byli ale bohužel se stále nic nenacetlo. Jen se spustí větráky a tím to končí... Díky předem za odpovědi.

Změna hloupého předmětu, původně: Ram (host)

adata je shit, který se špatně snáší s ramkami jiných značek.
deska se shitsetem nforce je shit. takovou mrtvolu nestoji za to křísit.

nech tam staré ramky, odpoj napájení, udělej cmos reset, zapoj přívodní šňůru a zapni.

edit: příště dej normální nadpis dotazu, ne jako prvňák.
za sebe bych si představoval: deska m2n-e a ram