Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herná zostava do 1600 eur vrátane monitoru

Ahoj, vedel by prosím niekto poradiť aktuálnu najlepšiu zostavu do 1600 eur vrátane monitoru? :) na internete moc kvalitných názorov nenájdem tak skúšam šťastie tu, nie som nato moc odborník a každú radu ocením :) ďakujem

Změna předmětu, původně: Herná zostava (host)

https://m.heureka.sk/stolne-pocitace/asus-rog-strix-g15dh-cz005t/?gclid=Cj0KCQjwgtWDBhDZARIsADEKwgNh0CwhSAqSuuVeOh5ZCc1Iej9k8GwRYKXzt0KLCHKOKgAy05iBzTYaAuyjEALw_wcB
Áno viem, nie je vrátane monitoru do 1600€, ale od takejto konfigurácie CPU+GPU si ja predstavujem Hernú zostavu. Keďže grafická karta sa inak ako v zostave, alebo predražena na bazáre, nedá kúpiť. Tak toto je asi jediná cesta v dnešnej dobe. Takže treba ešte dačo posetrit.