Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zobrazením stránek ve firefoxu

Ahoj,

již pár dní řeším problém s Firefoxem a jsem bezradný. Firefox normálně otevřu, bez jakékoliv chyby a mám bílou stránku. Když do adresního řádku zadám třeba www.seznam.cz a dám enter tak firefox prostě nic nedělá, v adresním řádku zůstane napsáno seznam.cz, stránka je bílá a firefox se ani nesnaží stránku otevřít, prostě nereaguje.

Zkoušel jsem všechno možné - odinstalovat ho, znovu nainstalovat, vymazat profil, nastavit úplně nový profil, vymazat mezipaměť, cachce...Vše bez efektu. Když si ve firefoxu zobrazím technické informace, tak u řádku spouštění proces je: zakázáno kvůli chybě - viz příloha. Na jiných PC je všude povoleno, takže opravdu můj firefox má nějaký problém ale nejsem schopen ho identifikovat.

Dokáže někdo poradit?

Moc díky všem za tipy.

Včera se mi něco takového dělo u nově otvíraných panelů, cca jeden z pěti se choval přesně, jak píšeš. Bílá stránka, nereagovalo to na žádný způsob obnovení (reload, Ctrl+F5, zkopírovat a vložit adresu a odentrovat...)
Díval jsem se jen, jestli mám aktuální verzi a to mám. Přestalo to samo, dnes už se to chová slušně...