Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem probem s pripojim externiho hdd

mam hardisk a box HDR SHARKOON Rapid-Case ext. box 3,5. Po pripojeni se instaluje bud jako mass storage device. Ale ve spravci zarizeni je pote s vykricnikem. Pokud ho zkusim pripojit do jineho USB. vyhodi to hlasku, ze usb zarizeni nebylo rozpoznano. V obouch pripadech se nevyskytne ve spravci disku. Dekuji za radu.

1. Preinstaluj ovladace chipsetu
2. Zapajaj disk do zadneho USB konektora ktory ide rovno zo zakl.dosky (vedla ostatnych portov vzadu) a skus pouzit co najkratsi USB kabel, najlepsie original co k tomu bol, ziadne USB predlzovaky.

Ak to nepomoze tak v spravcovi zariadeni pravy klik na ten disk s vykricnikom, vlastnosti, a napis sem co presne tam pise za chybu, prip. ak tam mas aj podrobnosti o ovladaci - subory ovladaca tak ich sem opis.