Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2. monitor funguje/nefunguje

Zdravíčko,
mám 2 monitory a 2. přestal fungovat, jedná se o Benq T2210HD, po posledním nabootování pc u něj bliká power button, ale obrazovka je jen černá, ovšem pc monitor detekuje a dá se jakoby "použít" normálně na něj můžu přetáhnout aplikace atd... a když dám v nějakém programu display capture, tak ho normálně úkáže, ale já vidím prostě jen černou obrazovku.. začalo to asi před půl rokem a to tím, že po spuštění pc třeba 10-15 minut problikávalo logo monitoru, ale pak normálně fungoval..

Má to za sebou... Můžeš zkontrolovat kondenzátory, jestli nějaký nevytekl, ale moc tomu nevěřím. Spíš podsvícení, pokud se ukazuje.
Edit: Zkus ještě odpojit ten první a místo něj zapojit ten, který nefunguje. Vidím to špatně, ale zkusit to můžeš.