Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno microsoft účet

Dobrý den,

mám takový menší problém.
Když jsem odešel z vysoké školy, tak po nějakém čase (hádám po čase, kdy mi uzamkli účet) mi notebook začal hlásit, že se mu nepodařilo připojit se k účtu, který byl vedený fakultou (ve tvaru abc@xxx.cz). Když ve windows jdu do účtů a vyberu tento účet, tak se k němu musím přihlásit - to proto, abych ho mohl na stránkách microsoft odstranit ze zařízení - ale to nejde, protože je účet uzamknutý. Na fakultě mi samozřejmě účet nechtějí odemknout, abych ho mohl odstranit na microsoftu. Proto mé dotazy:

1. něco, co se dá dělat ?
2. nemůže to ohrozit chod počítače samotného ?
3. nemůže dojít k přístupu do pc ze strany fakulty ?
4. nevadí to a můžu přehlížet a neřešit ?

Zkrátka můj ntb je připojený k účtu (ve tvaru abc@xxx.cz) pod kterým jsem byl vedený na VŠ.

PS: účet je vedený ve windows jako školní nebo pracovní

Děkuji :-)

To ten školní účet nejde z PC odebrat ??? Máš tam přece jiného uživatele, ať už s MS účtem nebo bez. Prostě jako správce ten účet odeber (k tomu se do něj nepřihlašuješ).

Popř. je požádej, ať tvůj PC z toho účtu odeberou, opět se tam nepřipojuješ, ale udělá to správce toho školního účtu.

PS: přijetím toho účtu přenášíš určité pravomoce na "školu", ne že by se ti tam "hrabali", ale mohou omezit některé funkce.