Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neustále se vypíná a zapíná - Xiaomi Redmi Note 8 pro

Ahoj všem,

máme problém s telefonem. Žena vlastní telefon Xiaomi Redmi Note 8 pro 128gb, systém android aktualizovaný. Má ho přesně rok, je tedy ještě v záruce. Nicméně než se bude případně odesílat na opravu, tak bych se rád zeptal na vaše zkušenosti.

Telefon se samovolně vypnul a od té doby se neustále vypíná a zapíná. Zapínací tlačítko je v pořádku, telefon není nijak poškozen (na oko), nebyl ve vodě, za posledních 14 dní se neinstalovala žádná nová aplikace. Nepomohlo ano dlouhé podržení vypínacího tlačítka, když podržím současně tlačítko hlasitosti a zapínací objeví se panáček a nápis Fastboot ani při této obrazovce se nedá nic dělat, ať mačkám cokoliv. Stejně tak nepomohlo připojení do sítě případně do pc.

Přikládám video nahrané na youtube, nevím zda k něčemu bude: watch

Nemáte s tím někdo zkušenost? Můžu si nějak poradit sám nebo je to jednoznačně na servis? Případně je možné nějak uložit dokumenty z telefonu?

Děkuji za každou radu.
Hezký víkend, Vítek.

reseni nemam, jen zkusenost: xiaomi vam aktualizacemi rozjebava telefon pod rukama, samozrejme k vetstimu fizlovani do ciny.
zadne z jejich zmen vam k nicemu nejsou, jen zhorsuji puvodni funkcnost.
i kdyz jste vychodofil a na cilene rozjebavani ze strany zla/vyrobce nechcete verit, jsou to telefony na omezenou dobu, nez uznate, ze tak rozjebany cinsky system uz nejde dal pouzivat.