Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chytré hodinky, zaměření poslední polohy

Dobrý den, koupil jsem si hodinky "Amazfit T-Rex" a nemohu najít v aplikaci Zepp funkci zobrazení polohy hodinek. Funkce GPS je tam patrně výhradně pro sportovní aktivity, ale výrobce se chvástá:
"Tyto chytré hodinky jsou vybaveny špičkovým GPS modulem od společnosti Sony a integrovaným vysoce přesným duálním systémem satelitního určování polohy."
V app výrobce vidím funkci "najít zařízení" ale po kliknutí hodinky jen vibrují, jde mi o satelitní mapové zaměření.
Případně nějaký webový soft třetí strany co mi je schopný toto dohledat, jako třeba hledání mobilu přes google? Hodiny nemají uložiště pro další soubory třetí strany a mám je spárované přes google účet.
Čekám odpověď, že za tu cenu bych chtěl moc, ale jelikož jsou propojené se smartphonem, aplikací a mají GPS myslím, že by to neměl být problém!
Nedozvím se doufám tedy, že pokud je ztratím, špičkový GPS mi neukáže poslední polohu v mobilu? Vím, že je to trochu detail a třeba i zbytečnost, ale právě poslední hodinky jsem ztratil.. (i když to nebyly chytré a měly méně bezpečné zapínání, rád bych o té možnosti věděl).
Děkuji

Hodinky ziadne take udaje do mobilu neposielaju.
Hodinky nie su spickove, tie GPS je sice vylepsene oproti GTR47, ale mam podozrenie, ze len spolahlivost sw.
Napriek tomu sa mi uz viackrat stalo, ze som cakal par minut kym sa spojili so satelitmi.
Nepises aku aplikaciu pouzivas, ziadna oficialna totizto neexistuje.
Najcastejsie pouzivanou je asi Zepp ud Huami, co vsak nie je oficialna aplikacia od vyrobcu hodiniek.

Umí přehrávat hudbu, aplikace Zepp píšu hned na začátku, a oficiální by měla být. Jinou na google play mi to nenašlo, když jsem zadal to co výrobce uváděl "aplikace Amazfit", tak jsem myslel že je jen přejmenovaná nevím. Hm škoda, navnadil mě k chytrám hodinkám i kamoš co říkal, že mu je to ukáže hned na mapě přes tu satelitní polohu, ale ten má apple za 10k no.. a ty už jsou spíš jak druhý mobil bez simky.