Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám starší televize

Dobrý den,
sháním co nejlevnější televize na používání výhradně s nvidia SHIELD - tudíž nemusí mít nový tuner. Nejlepší by bylo kdyby měla kolem 40" a co nejvyšší rozlišení.
Zkoušel jsem hledat, ale nic moc jsem nenašel.

Děkuji za pomoc!

Podivej se na 43TU od Samsung, nebo 43PUS od Philips.
Taky zalezi jaky typ obrazovky uprednostnujes IPS, VA, QLED ?
Audio bude spouzivat jen na TV nebo pouzivas neco externiho ? Jestli ano, pres jaky typ pripojeni (portu).
Pozadovany pocet HDMI portu ?
Kterou Nvidia Shield mas presne ? Az modely od roku 2019 poskytuji podporu "HDR10 + Dolby Vision" o proti predchozim 2017 "HDR10".