Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém z novou case skříní Cool Master ve starší pc sestavě?

Po dlouhé době jsem si koupil do puvodní starší pc sestavy novou case skříň Cooler Master MasterCase SL600M Black (CCmcsl600mb).Vše je zapojeno tak jak má.Na opačné straně case skříne je deska cool master ovládání ventilátorů.Nic jsem s tím nedělal.Zapojil jsem kabel do základní desky M/B FAN sync connector.Pustím to,ale nerozjedou se vůbec ventilátory dole a ani nesvítí.
Základní deska MSI Z97 Gaming 3,Procesor I7 4790 socket 1150,2x 8Gb DDR3,Grafická karta RX 5500 8GB,Ssd transcend 256GB,1x seagate 6TB,Zdroj Enermax Zdroj Revolution 1000W,Dvd rw mechanika.

to budeš muset asi probrat s nějakým letákem k té skříni, jak se má správně zapojit.

mě fascinuje jiná věc: máš zastaralou sestavu s dolním herním výkonem. tak do ní koupíš naprosto nesmyslný zdroj i bednu, tím náklady za tu sestavu zdvojnásobíš a výkon zvedneš přesně o 0%.
v tom je určitě nějaký vychytralý smysl.