Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmizelo bluetooth.

Zdravím, pánové mám problém z bluettoth. Mám notebook ASUS X553M a WIN 10 home. Loni jsem ho měl v servisu a bylo zjištěna vadná anténa Wifi. Oprava by prý byla moc vysoká tak jsem koupil usb Wifi adaptér. Zhruba po třech měsících mi úplně zmizelo bluetooth. Není ani ve správci zařízení. Jirka

ten původní pcie-mini modul nebo co to bylo zač obsahoval současně wifi + bt.
tvůj nový tajný usb dongl možná má bt, možná ne.
pokud náhodou jo, pak doplatil na mizernou instalaci ovladačů a automatické rozdrbávání ovladačů přes aktualizace, máš to mít zakázané.