Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem deaktivace eSIM, doba platnosti!

Ja vůbec probíhá přechod z eSIM zpět na nano? Stačí v mobilu "vyjmout" eSIM a používat opět klasicky nano? Když dostanu čárový kód na eSIM, má nějakou dobu do kdy se musí aktivovat a pak neplatí?

Já jen že odcházím ze zaměstnání kde využívám tarif, pak už mi žádnej čárovej kód dávat nebudou ale tarif bude platit furt :-p

Vymažeš profil e-SIM a jedeš dál. Platí ale pouze při vložení SIM s jiným číslem. Pokud bys chtěl SIM se stejným číslem, jako bylo na eSIM, musíš si vyzvednout u operátora novou SIM. Ta stará SIM, kterou jsi nahradil eSIM, je deaktivovaná.