Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem obnova dat z poskozneho HDD

Ahoj, podcenil jsem svuj HW a hodne si nabehl. Presouval jsem si spoustu dat k rozstrideni na jeden disk a kdyz uz jsem byl temer u konce HDD klekl. :-(
Ted uz jen cvaka a nezobrazi se ve Win.
Koukal jsem, ze jsou firmy, ktere tvrdi, ze umi data zachranit (byt to stoji docela ranec). Mate s tim prosim nekdo zkusenosti? ... pripadne umite doporucit nejakou takovou firmu?
Google pouzivat umim, ale chtel bych nejaky osobni nazor a zkusenost.

jedna se o plotnovy 2,5HDD 1TB - temer plny dat.

Dekuju za reakce
Tomas

Známému před 5-6 lety pomohli zde: https://www.datahelp.cz/. Z cvakajícího externího disku 1TB, obsazenému z 80% obnovili úplně vše. Už si přesně nepamatuji, ale tuším, že to stálo kolem 8 táců.

A zadarmo dodám jednu dobrou radu - soubory se nepřesouvají, ale kopírují a až po ověření, že kopírování proběhlo bez závada, můžeš zdrojová data smazat.