Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s internetem u fungl nového routeru

Zdravím, dnes jsem si koupil nový router TP-Link Archer C6, AC1200, ale problém je se s netem. Signál (kabel O2) dovnitř jde, soudě dle rozsvícených kontrolek, ale ven, např. do compu, nejde nic. Nepomohl restart, ani reset. Jakmile kablíky přehodím do starýho routeru, všechno cajk. Nevěděl by někdo, prosím pěkně, kde dělám chybku?

Ty sa radšej v tom NEHRAB! Narobíš ešte viacej škody a internet ti aj tak nepôjde. Ten technik je asi najrýchlejšie riešenie, pretože ty nemáš ani šajnu o nejakom nastavovaní, o vstupe do administrácie routeru - a pokiaľ by si sa tam dostal, budeš na to čumieť ako teľa na maľované vráta.

Takže závěrem. Volal jsem na O2 technickou podporu, kde jsem narazikl na stejného "znalce" jako já. Po asi půl hodině jsem to vzdal a zavolal na technickou podporu TP Linku, kde mi řekli, že mám blbej router, kterej připojení, co mám od O2 já, nepodporuje. Takže jsem v prdeli.¨
Jinak bych chtěl poděkovat všem, co měli snahu pomoci blbovi, co si koupí něco, o čem vůbec nic neví.