Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Delay - myš má po hodině hraní zpoždění

Asi tak cca měsíc mám problém s tím že po zapnutí PC moje myš ve hrách pracuje dobře bez delaye ale po cca hodině začne mít delay. Myší to není zkoušel jsem 5 myší momentálně mám g pro wireless.

Změna hloupého předmětu, původně: Delay (host)

Hmmm.... používať hlodavca bez chvostíka v hrách - výsledok vidíš. Na takéto používaj hlodavca s chvostíkom. A delay nebude. Kábel je kábel, buď funguje na 100%, alebo nie. Kábel nemá čo rušiť, wireless však môže rušiť čokoľvek....