Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opera se spustí s reklamou pří spuštění systému

zdravím, při spuštění systému (Windows 10) se mi sama spustí Opera GX s jednou kartou což je většinou reklama (World of Tanks nebo Tipsport). zkoušel jsem ve správci úloh zakázat Operu při spuštění ale nepomohlo. může mi někdo poradit jak mám udělat aby se nespouštěla? předem díky.

Nic proti adwcleaner,ale asi nemám v PC žádný bordel jenže když použiji jrt.exe i když ho tu někdo pořád zavrhuje,že je zastaralé tak čas od času vždy něco najde.A co se te Opery týká tak nechává po aktualizacich hodně bordelu ve složce user/temp k tomu proto používám Wise Disk Cleaner.A po spuštění to zakazují v Revo Uninstaller je k tomuto lepší než autoruns.