Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co je to za signál ?

Zdravím všechny a prosím o vysvětlení. Router TP-Link Archer C6 (AC1200) Wifi 2,4GHz i 5GHz...když otevřu v tabletu WIFI Analyzer, vidím na pozici svého SSID ještě jiný signál, se skrytým SSID.Má stejnou sílu jako ten můj.Když v nastavení vypnu rádio, to skryté SSID tam zůstává... Když vypnu tlačítkem na routeru wifi, moje síť zmizí, ale to skryté tam opět zůstane.Zmizí to jedině když vypnu router...Co to je ???

Vodafone - nebolo to náhodou predtým UPC? Podľa ich webu - ruší niektoré služby UPC (aj to Wifree), ale či je to pravda - nikto nevie.
Ďalšia možnosť je, že si si sám vytvoril ešte jednu sieť pre hostí (Guest).
Jednoducho - pokiaľ vieš všetky prihlasovacie údaje od ISP (najlepšie - odpíš sa tie základné (v časti WAN IP pridelenú od ISP, bránu, DNS...), vykonaj RESET routeru (nie reštart - to ti všetko zostane ako predtým - ako sa robí reset - pozri návod) a po zadaní (to prvé) si nastav sieť pre LAN a WLAN - a možno tá druhá parazitná sieť tam už nebude