Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Růžový monitor

Dávala jsem monitor do zásuvky. Vyhodilo nám pojistku na jističi a monitor zůstává pořád růžový.
Nereaguje na centrálu... Poradí někdo v čem to může být?

Ak je to monitor s podsvietením s CCFL trubicami tak ružové zafarbenie indikuje že tie trubice sú na odchode alebo je poškodený invertor a trubice svietia len tak napol a potom nesvietia s potrebnou farebnou "teplotou". A čo je myslené tou centrálou, tak to by ma fakt zaujímalo :-D

Pepíček volá na políciu:
Môj ocko mláti mamku

Polícia sa pýta:
A kde bývaš?

Pepíček odpovedá:
V dome

Polícia:
A kde je váš dom?

Pepíček:
Vedľa nášho suseda

Polícia:
A kde je dom vášho suseda?

Pepíček:
Keď vám to poviem tak mi neuveríte.

Polícia:
No hovor

Pepíček:
Vedľa nášho

Ako pozerám tvoje dotazy, poskytuješ nám radcom toľko informácií ako Pepíček polícii.