Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem fb marketplace - skrytí mých nabídek přátelům?

Zdravím, jde na facebooku - marketplace nastavit, aby lidé co mám v přátelích neviděli moje nabídky prodeje? Prodávám teď dost věcí a prý to všem pořád vyskakuje na fb, i když tam inzerát leží třeba týdny, tak se prý vyskakuje přátelům třeba dnes, že jsem ho vložil, aniž bych s ním ten den či týden cokoliv dělal. Je mi to trapné a jsou to osobní věci, nerad bych, aby každý co mě zná viděl vše co prodávám. Jde tohle pořešit? Děkuji

No zakázat někomu aby to nenašel zřejmě nejde,ale pokud vím tak známá furt něco prodává a pokud to nedá přímo na fb tak otom nikdo neví.Takže se to asi nikomu neukáže jen tak tvým přátelům pokud nato náhodou nenarazí.