Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zbytek setavy

nechce někdo za odvoz starší komponenty? core 2 duo E7500,P5QL Pro - bord, arctic freezr,9600 GT grafika,LG dvd mechanika,
bedna S Wing. Odešel Hdd --opravovat nebudu. Chápu,že je to sběrného dvora....
Jo Praha 5

Taky pravda, ale stejně bych funkční PC nevyhazoval. Raději bych to dal na charitu, pokud je vše funkční. Ale je to věc tazatele, já jen vyjadřuji svůj názor.
Na druhou stranu mě nedávno vytočilo, že jsem daroval podobný PC na distanční výuku, kde v pohodě stačil a na druhý den jsem ho viděl v inzerátu od toho člověka, kterému jsem ho daroval... Těžko říct, jak bych se zachoval dneska.