Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem starsi macbook, upgrade

zdravim, predem se omlouvam, ze pisi bez diakritiky, pouzivam eng klavesnici.
Mam doma stary, nevyuzity macbook 2010 a1342.
Pritelkyni se libi a chela by ho vyuzivat na internet, facebook, youtube.. jenze me pride pomaly a chattel beach ji ho zrychlit.
macbook ma v sobe c2d 2,4ghz 2 jadro, geforce 320m 256mb a 2gb ram ddr3 1kmhz.
Uvazoval jsem predevsim o zvyseni ram na 8gb, navel jest ramky za par korun ddr3 na frekvenci 1,3k.
dale jsem uvazoval o nejakem levnejsim ssd disku. Co myslite, pomohl by tento upgrade a nero to uz vsechno bude brzdit procesor? youtube fungus bez problemu na 1080p, taktez facebook atd.. jenze problem je, kdyz je otevrenych vice oken, to uz je citit zpomaleni.
Mac OS jsem instaloval novy, takze system je ted cisty
diky

jenze problem je, kdyz je otevrenych vice oken, to uz je citit zpomaleni.

V tomhle by ti více RAM mělo pomoci. K rychlejšímu načítání programů ti zase pomůže SSD. Ale pořád to zůstane jen 2 jádro, takže své omezení to bude mít.