Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Monitor po zapnutí PC zrůžový a vypne se..

Zdravím...
Dnes po zapnutí PC, na monitoru naběhne přihlašovací obrazovka, poté zrůžoví a monitor se vypne ( ikdyž stále svítí že je zapnutý, tedy né Stand by, ale klasicky barva fungujícího monitoru Né červená, ale modrá dioda )...toto trvá cca 5 s...
Nepomáhá vypnutí monitoru vypínačem, odpojení a zpětné připojení, restart pc...je to stále stejné.
(Nejsem doma, dcera hlásí problém u distanční výuky... )
Asi monitor, 11 let starý TN Samsung...nebo jiné řešení...doma vyzkouším monitor od rodičů...díky za rady.

Sestava : i3-7100, RAM 8GB Hyper X DDR4 2400, MSI GTX 1060 3GB, W 10 64 bit home, deska MSI B 250 PC mate, Zdroj SEASONIC S12II 520 W, HDD WD 1T + SDD WD 512 MB .

Tak je to monitorem, jiný funguje i po připojení TV k PC je vše v pořádku...takže je po něm. Díky za snahu řešit problém.
A Teď pokud mohu poprosit jaký jiný monitor, převážně na hry 24"

Zaujal mne tenhle DELL P2419H : https://www.mironet.cz/24quot-dell-p2419h-professional-cerna-led-1920x1080-ips-169-5ms-10001-250cdm2-dphdmivga-3ynbd+dp357784/

Nebo jiná rada max do 5 000 Kč ? Pokud bude funkce PIVOT budu rád .

Jak jsem psal sestava je : Sestava : i3-7100, RAM 8GB Hyper X DDR4 2400, MSI GTX 1060 3GB, W 10 64 bit home, deska MSI B 250 PC mate, Zdroj SEASONIC S12II 520 W, HDD WD 1T + SDD WD 512 MB .

No jsou hodně podobný, ten od tebe je 16:10 a má 300 cd svítivost a je matný, odezva 8 ms...ten co jsem nakonec koupil P 2419 H je antireflex a 16:9 a 250 cd a odezva 5 ms...podle mě ve srovnání s tím mým původním Samsungem 11 let starým, to bude LUXUS .

Brácha má taky DELL Ultrasharp 24" 5 let a maximální spokojenost...
Ale díky za tip :-)

Tak včera jsem si mazlika ( DELL P2419H ) přivezl a musím říct WOW, jako provedení, zpracování, polohovatelnost, vybavení a hlavně ten luxusní obraz.
Tak čistej a hladkej obraz jsem nikdy neměl. Hraní WOTka bylo fakt zážitek ( myslím graficky, pro rejpaly, vím že ta hra je trash ).
Trochu jsem měl obavy že z původní 1680 x 1050 na ultra detaily budu muset slevit...ale jede to cca 80 FPS i na Full HD a ultra :)

Za mě naprostá spokojenost a ani udávaných 5 ms ( někde 8 ms ) záleží jestli černá - černá, nebo šedá - šedá je paráda .
Nelituju a doporučuju .