Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač na zvukovou kartu

Ahojte lidi prosim vás nemůžu nikde najít ovladače pro tuhle zvukovou kartu: Hercules Gamesurround Muse XL LWHA521-T9 a windows xp mi je už nenainstaluje. Pomozte mi prosím najít ovladač pro tuhle kartu :-( předem děkuju moc

A zkusil jsi někdy trochu samostatně použít google? Obrázek, co jsi upnul - text chybějícího driveru jsem do googlu vložil ... asi takto
https://postimg.cc/F1MdsjqZ
a naskočilo mi milion možností. Já bych šel hned po tom prvním odkazu, stáhnul ho a manuálně nainstaloval. Postup tam máš napsaný ... jak na to, jen záleží, co za SP máš, či SP1, 2 nebo SP3. 8-)

P.S.: Nemám tvoji zvukovku, tedy ani drivery, ale snad ti pomohl můj manuál k definitivnímu zprovoznění.

No totiž zvukovka která je v základní desce zabudovaná už, tak ta by měla bejt špatná protože když jsem stáhl ovladače tak stejně nefunguje ale když jsem koupil tuhle hercules (byl to starší pán a říkal že funguje že byla vyndaná z funkčního počítače) a stáhlo mi to ty ovladače tak už mi jde spustit i pisnička přes windows media player ale zvuk prostě stále nic :-( :-(

No, snaha byla. Je dobré, že jsme si s drivery poradili, ale i tak je nám to nabzum. Na aukru se zvukovka do usb dá koupit nová za necelých 60Kč. A pak to propojil s repráky, nebo sluchátky. Jak říkám, taky jsem si externí zvukovku koupil - a nelituju - zařízení mi dělá, co od něho čekám. 8-)

P.S.: A aspon ses naučil nějaké nové věci, co jsi nikdy nedělal. Příště budeš soběstačnější.