Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iPhone X displej

Zdravím, potřebují poradit koupil jsem nový displej na svoje Xko ale když chci oddělat šroubky tak to nejde jak kdyby byl každý jiný nebo nevím... Měním ho z důvodu že vždy na 1s problikne s to je vše... Za servis platit fakt nechci... Neví někdo co s tím?

Jo, to vypada na strzenou hlavu. Jsou speciální vytahovače na takové šroubky, co se mají opačný závit, takže se do té hlavy zaříznou a šroub vykroutí ( já mám pro výrazně větší například tohle https://www.aliexpress.com/item/33040134046.html )
a nebo se dá ten šroub prostě opatrně odvrtat (ideálne vrtákem tenčím, než je ten dřík šroubu, neideálně tlustším a pak tam vyříznout nový závit a vrazit tam normální šroub, což bude taky nejspíš fungovat, jen to bude vypadat hnusně - bacha, piliny jsou samozřejmě vodivé, takže důkladně vyčistit, ať si to nevyzkratuješ)