Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypadává mi počítač, no signal na monitoru

Dobrá Den,prosím o pomoc vypadává mi počítač skoro při každém spuštění internetu a hlavně se mi kousne při hrách,
někdy při zapnutí počítače nenaskočí nic jen běží a na monitoru se mi ukáže NO SIGNAL a takhle se mi to ukáže pokaždé když vypadne prostě běží ale na monitoru se mi ukáže NO SIGNAL poradíte cos Tím??předem Děkuji za odpověd
Změna předmětu, původně: Potřebuji poradit (fromM2U)
Změna kategorie, původně: Software (fromM2U)

Přečtete si, prosím, pravidla poradny. (fromM2U)

Pravděpoodbně blbne buď monitor nebo grafická karta. Nejdřív musíš zjistit co je vadné takže si zkus půjčit starší monitor nebo třeba notebook-ten připojíš na svůj monitor a zjisti co to dělá.Teoreticky by šla vyměnit i graf. karta ale je to složitějčí než přehodit monitor.

Neuvedl jsi vůbec nic o konfiguraci počítače, o provozovaných programech atd. Křišťálové koule tu nemáme a bez informací věštit nemůžeme :-p

Obecně: "no signal" nejspíš ukazuje na problém v komunikaci mezi pc a monitorem. Doporučju tedy prověřit, jestli je řádně zastrčenej kabel mezi pc a monitorem a jestli je ve slotu docvaknutá grafická karta. Může být problém též s ovladači grafické karty, v nevhodně nastaveném rozlišení, frekvenci atd. Ale bez dalších informací nelze tvůj problém kvalifikovaně vyřešit.