Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ovladače k notebooku Lenovo - teror

Muj novej notas mel v sobe uz od zakladu nainstalovany nvidia ovladace, a v google ani na strankach lenovo ty ovladace i pro presnem zadanim typu notebooku jsou k nenalezeni. Tak sakra, jak to mam chapat, uz se zadne drivery nestahuji?
Lenovo Legion 5 82JY001HCK

Aha! Takže ďalší BFU klikač - Next, Next, Next - bez rozmyslu, bez prečítania, bez skúmania - a potom sa mnohí divia, že v PC majú bordel, niečo sa im stále otvára, prípadne už nič neotvára.....
Ak toto robíš - tak si ani rady nepýtaj (pretože aj tak by si si robil svoje....)

Tak zrovna u Win10 ani tak moc nezáleží co naklikáš při instalaci, jako to co po tý instalaci napíšeš za romány (kódy) do powershell s admin právy. To nejdůležitější špiónské, nečestné nastavení ti na výběr nedá :-D