Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Televizor namiesto monitoru

Dobry vecer, chcem sa informovat, ci je dobra volba Televizia. Mam starsi 24 VGA monitor a mam moznost kupit z rodiny https://productz.com/en/samsung-ue32k5502ak/p/V7dle tento televizor Samsung UE32K5502AK

Je prosim vhodne hrat na televizore hry naprk RDR2, alebo nejake WRC a pod a pripadne aj na prezeranie stranok a filmov.
Mozem tento televizor pouzivat na tieto veci, ci to bude velmi namahat oci?
dakujem.

Ja hraju na podobne tv rdr2, co chces vedet vic? Tak je lepsi hrat na velke obrazovce, nekteri muzou namitat ze to je moc velka uhlopricka v pomeru s rozlisenim, ale je to vlastne jedno. Oci se u pc nenamahaji, spise degeneruji kdyz 10h koukas z 1m do obrazovky a neprocvicujes je pohledem do dalky.

32" 1920x1080 na hry, filmy perfektni, ale na prohlizeni webovych stranek to nebude moc velky pozitek. Velka obrazovka z nizsim rozlisenim, to znamena velke pixely a predevsim u pisma na webovkach nebo treba pri praci s Wordem to bude rozpixelovane a jednotlive pixely budes videt a bude se ti text spatne cist. Na velikost 32" potrebujes rozliseni 2560x1440.