Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Změna IP

Zdravím,když hraji hry například Rainbow six siege a Escape from Tarkov apod., tak když se kouknu na internetový profil do učtu kde se ukládájí informace o přihlášování tak mě furt chodí na email: Login Attemp from new hardware a nějaký IP ale ta se mění,sem tam to třeba píše i město ale taky není vždy stejné jednou je třeba Brno pak Olomouc jednou bylo i nějaké mimo ČR,kvůli čemu to tak je? to takhle má být že se furt mění IP i město??..Jak poznám že ten Login sem opravdu já a nikdo jiný.

když nepoznáš rozdíl mezi včerejší a dnešní adresou = na kterých místech se liší, tak si je loguj. do pospuštění přidat batku (textový soubor s příponou .bat):

set log=%userprofile%\plocha\poskytovatel.log
echo %date:~-10%, %time:~0,5% >> "%log%"
tracert www.nix.cz | find "  2  " >> "%log%"
echo. >> "%log%"

ten log půjde prohlédnout třeba v poznámkovém bloku.