Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ako vytiahnut svoje google heslo

Asi pol roka dozadu ma zrazu napadol Google s tym, ze si musim zmenit heslo, co som teda spravil, kedze na tom trval. Uz si nepamatam preco.
Nastavil som si nove heslo na mobile a 2 mailovych klientoch (TheBat na pc a nb).
A nove heslo som si samozrejme nezapisal.
Otazka znie, ci viem nejako vytiahnut heslo bez toho, aby som ho musel menit (co sa mi teda fakt nechce).
Z telefonu asi vytiahnut nepojde, napadol ma TheBat!, ale ten tiez odolava (viem len pocet znakov).
Napadlo ma, ze pouzijem mitm utok na batmana, ale tipujem, ze kedze mu nebude sediet certifikat neskusi ani nadviazat spojenie, jedine zeby si nechal potvrdit ten podhodeny.
Napada niekoho nejaka metoda ako sa dostat do svojho google acc?
Prezrel som aj prehliadace, bohuzial nikde som nezostal prihlaseny a je mozne, ze som sa cez web ani nikdy neprihlasoval.

Nemal si nastavený mail alebo tel.č. na obnovenie účtu Google?

Btw. sa divím že ty, "počítačový expert" a ešte robíš takéto BFU vylomeniny s heslami. Dnes už snáď každý zdatnejší používa password manager so zálohou keyringu na 3 médiách podľa pravidla 3-2-1

Tak použi ich službu: Zabudol som heslo. Ak máš platný e-mail (najlepšie záložný) tak si tam to jednorázové heslo pre vstup nájdeš prihlásiš s ním do Google a potom zmeníš na svoje (a samozrejme ZAPÍŠEŠ!!! - aby si o pol roka znova nelamentoval, že máš deravú hlavu :-D).

Odpoveď znie: prečo sa škrabkať ľavou rukou za pravým uchom, keď to ide pravou!
Bez urážky - nie som žiadny IT macher - som starý samouk (už po záruke :)) ) , ale takéto pokusy nerobím a ty - ako "odborník" - to chceš skúšať brutal force?
IT-čkári a programátori VŽDY hľadajú najrýchlejšiu a najjednoduchšiu cestu k výsledku.

Aky brute force? Je mozne, ze TheBat vie ukazat ulozene heslo. Je mozne, ze to vie aj telefon a je mozne, ze existuje nejaka ina moznost, o ktorej neviem.
Netusim kolko sluzieb mam cez google acc napojene a ked zmenim heslo je mozne, ze mi prestane nieco fungovat na co som zabudol.
Navyse ak je moznost vyiahnut heslo z aplikacii, ktore ho maju ulozene preco to neskusit a nenaucit sa nieco nove?
Ano reset hesla je stale posledna moznost ako z toho von, ale o tom nie je tato otazka.