Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox series s VS Playstation 5 - Čo odporúčate?

Ahojte, rozhodujem sa co kupit, uvazujem nad xboxom kvoli super cene a da celkom slusny vykon na nove hry, ale neviem ze otora volba by bola naozaj lepsia. Co by ste kupili vy ? Ps 5 nieje problem zohnat, vela ludi predava, takze stym problem nemam , akurat sa jedna o cenu. Mam taku otazku, ps 5 ma utcite lepsi vykon ale nebudu mi nove hry sekat na xboxe? Naposledy som konzolu vlastnil ked som bol maly, ps 1. Odvtedy nemam skusenosti.

Dakujem

Už jsem se nad tímto tématem sám zamýšlel.
A zamýšlel jsem se nejen sám, ale i se známým společně.

Závěr je asi tento:
Jestli máš dostatečně výkonné PC na hry, tak je taková úvaha zbytečná, neboť X-Box bude mít hry zejmena z PC a minimum exklusivit.
V každém případě záleží, kolik máš rozpočet.
Očekával bych že X-Box bude trochu levnější (i nové hry), ale PS5 bude obsahovat více exklusivit a má promakanější ovladač.

Čili z finančního hlediska a současného je lepší X-Box (má lepší poměr výkon/cena) a více her. Z hlediska maximálního zážitku bude lepší PS5 (a ta je taky dražší, a i hry na ni).

Tedy jaká je tvoje finanční situace, to, že PS5 je mladá konzole a je na ni minimum her zatím si musíš rozhodnout sám.

Zatím vycházejí dá se říci separátně hry na PS4 a PS5 (exklusivity).
Já mám PC, takže moje volba byla jasná: do budoucna někdy později pořídím PS5, zatím mi plně stačí to PC s PS4.
Podle údajů, které jsem ti napsal si to rozhodni. ;-)