Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční Bluetooth - Windows 10

Zdravím vás,
Na W10 pro mi už nějaký pátek nefunguje bluetooth a rozhodl jsem se to řešit. Bohužel žádný internetový tutorial mi není schopný poradit a já už jsem opravdu bezradný. Mám Bluetooth dongle od Asusu, který na jiných počítačích normálně šlape a snažím se připojít Galaxy buds od Samsungu, který na každém jiném zařízení taky normálně funguje. Počítač se mi s nimi normálně spáruje, ale při pokusu o to je normálně připojit k PC mi vyhodí Windows zprávu "Nepovedlo se. Zkontrolujte, že je zařízení Bluetooth stále zjistitelné a pak to zkuste znovu".
Všechny bluetooth ovladače v PC jsem přeinstaloval, nefunguje nic. Přeinstaloval jsem i drivery toho donglu od Asusu, taky nic.
Spousta tutoriálů doporučuje spustit manuálně v services.msc funkci "bluetooth support service" ale tu já tam ani nemám. Fakt už si nevím rady, proto se obracím na vás o pomoc.

Díky!

Windows 10 Pro 64bit
Intel i5-6500 3.20GHz
16GB Ram
Nvidia GeForce RTX 3060

takze jsi o svem stejnem problemu neuvedl zadne informace, tvuj pc nema zadnou zakladni desku, nema zadnou verzi windows, ani do toho kramu necpes zadny bt dongl.
na zaklade tvych skvelych informaci mi moje vestecke gule rikaji, ze mas nejaky problem.

pro odborniky: 1. vidis ve spravci zarizeni nejaky bt?
2. ten system a nejake ovladace jsi instaloval ty?