Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Aktualizace nejde nainstalovat

Dobrý den,
měl bych dotaz ohledně aktualizace Windows 10.

Nemůžu nainstalovat Aktualizaci:
2021-04 Kumulativní aktualizace pro Windows 10 Version 20H2 pro systém typu x64 (KB5001330)

Píše to kód chyby: Neúspěšně nainstalováno dne ‎04.‎05.‎2021 – 0x80070003

To už je opakovaně to chce nainstalovat ale nejde to.

Můžete mi, prosím poradit.

Moc děkuji

V tom prípade je tu blokátor WU pre W10, Wub_x64:
https://www.sordum.org/9470/windows-update-blocker-v1-6/

Zastaví v Services služby: Bits, WU, Orchestrator, jedným kliknutím.

Každá veľká záplata sa dá nainštalovať ak nemáš rozhasený OS prípadne nekompatibilný HW.

Zmaž komplet zložky s ich obsahom:
C:\Windows\SoftwareDistribution
C:\Windows\servicing\LCU

napr. v príkazovom riadku LCU;

takeown /f "C:\Windows\servicing\LCU" /a /r /d y
icacls "C:\Windows\servicing\LCU" /grant:r administrators:F /t /l y
rmdir "C:\Windows\servicing\LCU" /s /q
md "C:\Windows\servicing\LCU"

-------
https://www.microsoftedgeinsider.com/sk-sk/welcome/update?channel=dev&version=92.0.878.0

Ako bonus ti dávam do pozornosti browser; MS Edge Dev 92.0.878.0 Insider, je to raketa aj na metalike DSL, na 5400ot.min. systémovom HDD, na HW z roku 2008 dvojjadrá osadené 3GB RAM.