Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet Download Manager - jak stahovat videa z Webshare?

Internet Download Manager - originál zakoupený.

Prosím o radu, vyzkoušel jsem vše, ale stále nefunguje. Může prosím někdo poradit?

Přidám odkaz, např. video na Webshare - přihlašovací údaje jsou zadány. Video a ani nic jiného se nestáhne, stáhne se pouze malý html soubor. Viz obrázky.
Předem všem děkuji za rady.

[99d1ac1376509197.jpg]
[fab64e1376509200.jpg]
[2f36be1376509202.jpg]
[de47611376509205.jpg]

Změna předmětu, původně: Internet Download Manager (host)

Hmmmm..... nedávno tu sa jeden na toto pýtal - skúsil som - a stiahol som cez JDownloader. Často je to stream, takže z takýchto zdrojov to treba vedieť. Ale JDL to vie stiahnuť.
A IDM z Webshare to naozaj nevie takto jednoducho. Musela by sa tam zadať úplná cesta - on tam má len odkaz na stránku - a potom je to len HTML.