Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Video zvonek Doorbell V5 EKEN

Dobrý den! Koupil jsem si v Číně videozvonek Doorbell V5 EKEN. Instalace bez problémů. Na dvou mobilech OK, ale na mém novém Xioami redmi note 9 Pro mám problém. Zvoní v mobilu pouze pokud je spuštěna aplikace a obrazovka je aktivní. Stačí aby naskočil spořič (zhasne obrazovka), už na mobil nezazvoni. Zkoušel jsem to instalovat úplně stejně na dalších dvou mobilech (Lenovo a Samsung) a tam vše funguje OK. I když mobily nejsou aktivní, po zmáčknutí zvonku normálně zazvoní i přijde notifikacni zpráva. U toho Xioami nic. Používá to APP Aiwit. Kontroloval jsem aplikací a Aiwit má vše povolene. Nevíte v čem hledat problém?
děkuji za radu

Tak dík! Dostal jsem se tam a vypadá to tam dost nebezpečně. Každopádně u Limitu na pozadí mi píše STANDARTNĚ Takže to by mohlo být pak tam je vypnout nebo navolit 1-4 procesy. Já bych spíše ale potřeboval vědět, jestli mi ta APP Aiwit běží na pozadí nebo se vypne a tím pádem přestane prijimat. To bych potřeboval vědět ne?
Děkuji

Keďže je to XIAOMI telefón, predpokladám, že máš nainštalovanú nadstavbu MIUI.

Skús vliezť do nastavení -> aplikácie - nájdi si tú svoju a tam skús pozrieť ostatné povolenia (zaujímať Ťa budú či sú povolené vyskakovacie okná), ale hlavne treba vypnúť šetrenie batérie pre konkrétnu aplikáciu - skontroluj, pohraj sa s nastavaniami a uvidíš...

Síce aj ja mám Xiaomi telefon, ale nikdy som nepotreboval vo vyššie spomenutých nastavení niečo "štelovať" a všetko mi šlape ako má...
Prípadne skontroluj nastavenia iných aplikácií, ktoré posielajú a zobrazujú push notifikácie (WhatsApp, Facebook Messenger apod.)

Na záver by som ešte aktualizoval nadstavbu MIUI ak nie je aktuálna...

Verze MIUI je 12.0.2 Verze Android 10 QKQ1.191215.002 V Nastavení Aplikace u te APP AIWIT jsem všechno povolil Spořič baterie "žádné omezeni". Prostě jak na displeji je ta aplikace vidět, tak vše funguje jak má. Jak displej zhasne (spořič) už nepřijímá. Mě taky napadá, že se mi ta apka spořičem vypne, ale jak to zjistit jestli běží po zhasnutí displeje. V nastavení té apky je minimum položek, tam není co nastavit navíc jak jsem psal, tak u dalších mobilu které nemají tu nadstavbu MIUI to funguje OK. Takže problém bych viděl opravdu v mobilu

Přátele Heureka Doorbell jede! Neskutečná blbost. Stačilo vložit SIM kartu. Nechápu to ale, jakou spojitost to s tou SIM kartou má, protože bez SIMky to jede taky, ale jen když je aplikace na obrazovce (jestli ta SIM to nějak probudí?). Nevím, každopádně to jede jak má a nemusím mít ani ty vychytávky výše (třeba zapnoutí běhu na pozadí, zrušení spořiče atd.) To jen pro toho, kdyby měl někdo podobný problém, že aby byl mobil a mobilní aplikace plnohodnotné, musí mít v sobě asi i SIM. Já jsem ji tam neměl, protože to mám nový mobil a trochu se na něm učím a instaloval jsem různé aplikace a vše ostatní bylo bez problému i bez SIM. Proto mě to nenapadlo. Až teď jsem přehodil SIM a jede OK (vyhodil jsem SIM, nejede v uspání).