Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problrm outlook - doplnanie adries

Nepouzivam outlook, ale aj napriek tomu mam dotaz - nieje teda pre mna. Kedysi ked som zacal pisat adresu, tak sa mi zobrazili ponuky na doplnenie, aby som nemusel pisat celu adresu, ale klikom som vybral. Ak bolo viac "zhodnych" ponuk (podla zacateho pisania), tak sa ponuky zobrazili v okne s bocnym posuvnikom, kde som posunutim nasiel prislusnu adresu. Teraz (po aktualizacii????) sa mi zobrazia ponuky v pevne nastavenom okne, bez posuvnika, a ked mam okno posty napr tak, ze horny okraj zacina v hornej tretine obrazovky, tak tym ze sa mi rozvinie pevne okno s ponukanymi adresami, tak ich nevidim vsetky, mozno 3-4, ostatne su hore mimo obrazu, posuvnik nieje. musim posunut okno pospravy skoro dole, potom pri pisani adresy sa mi zobrazi okno ponukanych adries tak, ze ich vidim vsetky. Je to nejake standardne chovanie po aktualizacii, nejaka specialna vychytavka alebo je to mozne niekde nastavit?

Ano divim, ze outlook si nevie zistit polohu okna a zobrazi ponuku "za roh" - aj ked na vysku, mimo obrazovku. V starom prevedeni tam bol posuvnik . . . teraz nieje, vyskakovacie okno ma fixnu velkost, ked mi tam vyskoci 10 adries, tak musim okno rozpisanej spravy posunut dole az tak, ze pomaly ledva vidim polozky komu, kopia . . . Ano divim, pretoze do urciteho casu to fungovalo normalne. A okrem toho, okno posuvam az po tom, ked nevidim ponuku adries . . . inac je normalne v prostriedku obrazovky