Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI Live Update 6 - registrace produktu, třímístný kód CHK

Stáhnul jsem si tuto utilitu MSI Live Update 6 a nainstaloval. Bohužel když se dostanu do záložky LIVE UPDATE, tak u manul nebo automatic scan, mám možnost pouze zvolit (zaškrtnout) MSI utility a už nic jiného...ale já bych potřeboval jako v tomto videu - https://www.youtube.com/watch?v=Elk-fq4d2OQ
zatrhnout VGA BIOS...ale to se mi tam neobjevilo. Tak jsem vydedukoval, že asi bude potřeba se zaregistrovat...alias zaregistrovat produkt, v daném případě grafickou kartu MSI. Docela zdlouhavý proces, kde chtějí toho vyplnit docela dost na můj vkus včetně do přílohy dát fakturu. Vyplnil jsem všechno, S/N, kde jsem kartu koupil, kdy, atd. a pak to ještě chce třímístné číslo CHK...u mě se na orig. obalu ale jmenuje MNK a je taky třímístné. Jiné tam opravdu není. Ovšem píše mě to chybu - Vyhledejte štítek se sériovým číslem na produktu a zadejte 3místný kód CHK, jak je znázorněno níže. A pak mi to zablokovali na 24 hodin, protože to pořád nejde. Jak to tedy lze udělat? Díky

Změna předmětu, původně: MSI Live Update 6 (host)

To video je z roku 2015, ale nevadí...:-)

Netuším, aký dôvod máš pre update VGA BIOS, neriešim...
Keďže sa jedná o gr.kartu hľadal by som to CHK číslo priamo na nej = vybrať z PC a riadne prezrieť zo všetkých strán...keďže nikde na krabici nie je...

Ideálne stiahnúť nejakú utilitu priamo na konkrétnu gr. kartu /typ a naflashovať BIOS priamo cez ňu. Stojí to za to?