Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s telefonem Xiaomi

Zdravím, mám problém s telefonem Xiaomi mi note 10- občas vynechává písmena, kdyz něco píšu, tak musím kliknout na písmeno třeba 4 , aby to vůbec napsal, je to hrozně otravné.. Občas se taky zastaví displej, např. při čtení článku nelze popojet dolů, třeba na sekundu a teď jeste zacina šumit reproduktor.. Dříve vše fungovalo normálně, už to dělal jednou, ale pak to na cca měsíc přestalo. Ještě je v záruce, ale máme někdo podobnou zkušenost, nejlépe radu, jak se problémů zbavit svépomocí? Děkuji. Žádnou aktualizaci jsem v poslední době nedělal..

Mě se ze začátku taky sekala klávesnice, hrůza ale už to zmizlo. Asi bych zkusil aktualizaci a tovární nastavení, nebo si hrát v nastavení klávesnice...
S tím článkem nemůže to být prohlížečem?

Děje se to právě občas i v různých aplikacích, takze v prohlizeci to nebude.. Zkusím si pohrát v nastavení klávesnice. Taky se mi stalo, že zmizely všechny kontakty a asi za týden se znovu objevily, je to docela zvláštní..