Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ze zástupce na ploše se nedostanu přímo na www stránku.

Ahoj,
prosím odborníky o radu. Mám zástupce www stránky na ploše PC. Když chci stránku zobrazit, nedostanu se na ni, zobrazí se pouze - viz screen. Mám něco špatně nastaveno, je prosím nějaké řešení? Všem předem děkuji za pomoc.

[IMG]https://thumbs4.imagebam.com/80/5c/04/ME2APM_t.png[/IMG]

[IMG]https://thumbs4.imagebam.com/75/49/f4/ME2APN_t.png[/IMG]

1. odkazy na obrázky vám nefungujú
2. po manuálnom prepísaní URL sa zobrazí obrázok v tak nízkom rozlíšení, že je to úplne nečitateľné.
3. Chýbajú informácie ako aká URL je v tom odkaze, aký prehliadač používate, atď.

opravdu sem nejsi schopný dát textový obsah toho .url zástupce? na screenu to vypadá správně, ale při kopírování textu bys přišel na to, jestli tam nejsou přidané nekorektní znaky.
mě ten odkaz funguje: https://www.playcentrum.cz/p/biomutant-ps4

dokonce by u tebe mělo fungovat z příkazového řádku toto (zase jsem to musel opisovat z obrázku):

start "c:\users\deny-pc\desktop\biomutant ps4 __ playcentrum.cz.url"

jestli ti ve vykonání brání nějaký zvláštní antivir, bylo by od něj slušné, kdyby to aspoň hlásil.

Skontroluj asciácie zástupcov.

Moja objektívna, múúdra rada znie:

Prejdi na MS Edge Dev x64
https://www.microsoftedgeinsider.com/sk-sk/download/

Ak zaklikneš v Edge nastavení načítanie kernel jadra (msedge.exe) na pozadí, nonstop v RAM, je Edge čistá raketa.

Vybodni sa na Vivaldi a spol. "bezpečia", rýchlosti z chrápov pavlačových drbien JPP, používanie samotnou NSA a spol. nemenovaných mocností sveta.

Edge je bezpečnejší, rýchlejší, stabilnejší ak ti nevadí jeho šifrovaná, v podobe 64kB súborov cookies telemetria, odosielaná sporadicky do ústredia na nutne otvorených portoch 80,443.

Môžeš sa presvedčiť o "otlačku prsta" rôznych browserov na:
https://coveryourtracks.eff.org/

odkaz je v pořádku, šlo mi o obsah tvého souboru .url na ploše.
proč sem vkládat obrázek, když můžeš text označit myšem.

přestože nefunguje spuštění z příkazového řádku, nenapsal jsi co se spustí (podle asociované ikony by to měl být vivaldi) a jestli vypíše nějakou chybu nebo otevře prázdný tab.
přesný obsah chce zkopírovat z tvého .url, u fotky neproporciálního písma těžko odhadovat počty mezer nebo podtržítek.

jestli máš w10, používáš pravděpodobně defender. tam ale není důvod blokovat odkaz.
nepoužíváš nějakou proxy v připojení?

msie je bezcenný a už neudržovaný prohlížeč. pro w7 ms vydal jeho náhradu edgem jako aktualizaci, doporučuju využít nebo doinstalovat ručně.

mě tvůj obrázkový odkaz funguje. tobě ne, ale ty nechceš nic řešit.

Biomutant PS4 __ playcentrum.cz.url

to je název zástupce. adresa je uvnitř toho souboru = tvůj druhý obrázek.

To, cos sem poslal jako text odkazu je blbost - to není celá URL. Pokud to je opravdu vše - nevede to na web.
Psal jsem, že si tu asociaci musíš nastavit v systému (možná jsem špatně pochopil, kdes to nastavoval).
Tohle se ti děje jenom u tohoto odkazu, nebo u všech odkazů na weby z Plochy?

U mě je to takhle (mám výchozí nastavený Firefox):

[92903-url-jpg]