Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SafeInCloud - bezpečnost

Dobrý den, hledal jsem správce hesel a narazil jsem na SafeInCloud. Designově je to ta nejpovedenější aplikace, vše lze nastavit, ikonky, barvy atd.
Jen mám trochu strach o bezpečnost. Není open-source (nikdo si nemůže ověřit, zda neposílá údaje někam, kam nemá) a je z RUSKA... I jejich webové stránky nepůsobí moc důvěryhodně (nezabezpečené, informace o vývojáři nijaké). Ale hodnocení má aplikace dobrá...
Mohli byste mi dát vás názor na tuhle aplikaci?
Děkuji

Ja bych svoje hesla cizim lidem nedaval. Uz z principu.
Na druhou sranu vim, ze jsou lidi, pro ktere maji hezke ikonky kdykoli prednost pred bezpecnosti. A kdyz vidim, co nekteri dobrovolne verejne sdileji, tak se ani nedivim, ze nejaka hesla je asi nezajimaji ani v nejmensim.
Kazdy sveho stesti strujcem.