Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ashampoo Snap 11

Dobrý večer,mám zakúpený soft Ashampoo Snap 12.Len neviem ako týmto programom ofotiť celé menu.Príklad otvorím si stránku zive.cz,koliesko myši smerom nadol listujem čo je nové v zive.cz,prepáčte,ale neviem ako to presne napísať.Na začiatku stránky je zhruba:Týden Živě: Vaše a naše internety, reklama na internetu a nejvyšší soud Facebooku,no zájdem koliskom myši na koniec tak tam je 2021 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodavatelé obsahu. Autorská práva k publikovaným materiálům Podmínky pro užívání služby informační společnosti Informace o zpracování osobních údajů Cookies Nastavení soukromí.No a Ashampoo snap vie toto celé ofotiť,len neviem ako

firefox: shift+f2
do konzoly dole vložit příkaz:

screenshot d:\obrazek_01.png --fullpage
screenshot d:\obrazek_02.png

první příkaz ti uloží celou stránku, druhý jen aktuální výřez obrazovky.

svůj chrome i koupený ashampoo si můžeš strčit kamkoliv podle potřeby.
nudící se důchodce je horší než rozmazlené děcko. protože to z toho vyroste.

Alebo projet, promazat Ccleaner.

V prípade MS Edge 90:

Vo webovom prehliadači Microsoft Edge prejdeme na web, ktorý chceme uložiť ako obrázok.

Po jeho načítaní použijeme klávesovú skratku
Ctrl + Shift + S
alebo klikneme na ikonu „“ a z ponuky vyberieme „Webové snímanie“.

V ponuke následne klikneme na možnosť „Celá strana“.
V novom rozhraní sa nám otvorí screenshot aktuálnej webovej stránky.

Môžeme vykonať úpravy digitálnym atramentom alebo kliknúť na symbol diskety pre uloženie (Win + S).

Snímka celého webu sa automaticky uloží ako bežný obrázok a následne s ním môžeme ďalej pracovať.