Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MAILER DAEMON - Co to je?

Zdravím chtěl bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s touto chybou při odesílání e-mailu?
Zde to tu je zkopírované.
Díky

Sender
Vaše zpráva pro <anadale527@outlook.com> ze dne 08.05.2021 nemohla být doručena.
Zpráva je přiložena.

You message for <anadale527@outlook.com> from 2021/05/08 could not be delivered.
It's attached below.

Důvod / Reason:

5.0.0 smtp; 550 5.5.0 Requested action not taken: mailbox unavailable (S2017062302). [BN7NAM10FT007.eop-nam10.prod.protection.outlook.com]

Permanent Failure - Other or Undefined Status

Fragment původní zprávy:

Requested action not taken: mailbox unavailable

Maji to tam rozbite, neni dostupne ulozne misto pro danou adresu uzivatele (ale adresa patrne existuje, jinak by tam byla jina hlaska)

Bud to ma zakazane prijmout, nebo ma uz plny disk (nebo vycerpal povolenou kvotu), nebo se tam neco rozbilo, nebo to je blbe nakonfigurovane ... s tim ty nic nenadelas, mozna spravce jejich systemu

Mailer daemon je program na serveru, ktery se stara o prijimani posty.