Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám problém s klávesnicí na ntb.

Nevím ,jestli lze nějak vyřešit. Ale u klávesnice mi nejde klávesa A. Špatný dotek když vyndám klávesu. Tak občas to A napíše. Nevíte ,jestli nějak opravit? Myslím ,že koupě nové klávesnice nepomůže. Nikdy jsem notebook nepolil nebo něco podobného. Ntb mám teprve rok a půl :D. Děkuji za radu.

Tomiku, vidim to velice blede, kdyz nepomuze vymena klavesnice, tak to uz muzes cely notebook vyhodit.
Pismeno A je velmi dulezite, treba kdyby slo o ; ;;; nebo °°°° tak bys to mohl ozelet, ale takto je to uplna
KATASTROFA

Čítal si to?
Asi nie.
Píše o KLÁVESE a nie o KLÁVEWSNICI.
Môže to byť chyba v mechanizme klávesy - žiaľ - jeho NB je super tajný, takže sa nevie, ani aká konštrukcia kláves sa tam nachádza....
A niekedy bude naozaj jednoduchšie vymeniť na NB komplet klávesnicu, ako zháňať a opravovať samotnú klávesu.

Někde ho mám schovaný. Ale je mi "teprve" 17 takže se tomu chci zatím vyhnout. Kdyby byl nějaký vážnější problém tak bych reklamaci už zkusil. Hry už skoro nehraji v nejhorším chodím do leva klávesou q :DD hlavně dívám třeba na film.

vzpomeneš si na rok, v mailech dohledáš č. objednávky nebo faktury nebo v nejhorším dodák, pro reklamaci může stačit.

(acer je nejlevnější shit, souhlasím, to ale neznamená, že ostatní podobně nesmyslné herní notebuky musí stát 50t.)

a tu stolní klávesnici konečně vyzkoušej, ať se lokalizuje problém.

pak by ještě šlo zkusit nějaké bootovací cd/flashku, jestli to v něm dělá taky (instalační od win, hirens, linux, ...)