Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paměťová karta - neobjeví se po připojení k PC

Dobrý d
.Vždy,pokud jsem si chtěla prohlédnout,co mám na Pam.kartě,tak jsem ji přes adaptér strčila do notebooku a kartu jsem viděla.Nyní se mi ani na ploše notebooku žádná karta neobjeví.Zkouším to,i když je odemčená v adaptéru.Co jsem koukala,nikde jsem je nenašla.Nevěděl by někdo.čím to je? Děkuji za odezvu a přeji hezký den.

Změna předmětu, původně: Paměťová karta (host)

kontrolni otazka: odpojujete kartu ikonou predtim, nez ji vytahnete ze zarizeni co umi zapisovat? (treba pc)

2.k.o.: a pockate aspon 1-2 vteriny, nez ji windows opravdu uvolni?

teprve potom vam karta vydrzi az do roztrhani.