Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna grafické karty RX570 za GTX1070 - ano či ne?

Dobrý den, chci si nechat poradit ohledně grafické karty. Mám MSI RX 570 ARMOR a mám možnost ji vyměnit za Gigabyte GTX1070 Windforce OC mám to vyměnit? Jde o to že není v záruce a mám možnost na ni mít 3dny záruku tak mě zajímá zda by se to vyplatilo?

Změna předmětu, původně: Výměna grafické karty (host)

Jestli ti tvrdí, že to chce na těžbu kryptoměn, tak bych se ještě podíval na hasrate jednotlivých grafik. Pokud bude mít GTX1070 vyšší hasrate, tak je to přinejmenším divné.

Edit: Grafiku můžeš otestovat třeba ve Furmarku, vytížíš ji na maximum, zkontroluješ teploty potažmo i chlazení. Poslechem zjistíš, jestli někde něco nepíská, nechrčí, nevrže nebo já nevím co. Záruku na to mít asi nebudeš, takže ta grafika může vydržet roky, nebo taky jen pár dní, týdnů, je to starší věc, to ti nikdo neřekne.