Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefungují ventilátory na chladiči CPU

Měnil jsem v počítači procesor - teď tam mám Intel i7 10700. Usadil jsem ho, dal pastu a na to chladič SCYTHE SCNJ-5000 Ninja 5 se dvěmi ventilátory a zapojil jako dříve do konektoru CPU FAN na základní desce socket 1200. Počítač pustím, všechno naskočí, ale problém je v tom, že ani jeden ventilátor se netočí...přitom zapojen v konektoru je. Nemyslím, že by to šlo zapojit obráceně...Nicméně nevím, proč tomu tak je a ventilátory se netočí. V čem by mohl být problém? Nepomůže např. reset biosu na default? Díky

No neviem, za mojho mladi nas to ucili na fyzike na ZS zmerat si napatie...napriklad na baterkach;o).
Ako som povedal moznosti su 2, bud je zly ventilator, alebo mu doska nedodava napatie.
Mozes skusit iny, alebo premerat napatie...merakom (ktory samozrejme nemas, musel by si kupit).
Skus behnut k susedovi nech ti nejaky pozicia...multimeter by mal byt sucastou kazdej domacnosti.