Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 - vypnutí klávesových zkratek

Zdravím, potřebuji poradit. Mám w10 a potřeboval bych vypnout klávesové zkratky na klávesach F3, F4, F5... A podobně. Ovládá se tam hlasitost, jas..
Tyto klávesy používám v nejmenované hře a pořád mi mění jas a hlasitost :D.
Diky

Klávesová zkratka není hardware.
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

na povoleni f-key muze byt volba v biosu

jednodussi bude najit ovladac/program, ktery se o ne stara a zakazat ho.
stahnout ms autoruns, kontrolovat podle vyrobce tajneho notebuku a podle popisu v zalozkach logon, services, mozna i drivers.

To neni vec Windows 10, ale vec vyrobce notebooku.
Projdi si navod a zjisti, jak vypnout Fn.
Vyrobci usoudili, ze F1-F10 se uz nepouziva, tak prepli funkcnost

Protoze jsi neuvedl, o jaky notebok jde, dal se poradit neda. Nekde je to delším držením Fn, někde kombinaci Fn+F1, Fn+ESC apod